SCANPOL Construction - Budownictwo
Pompy ciepła

Jakie są korzyści ze stosowania pomp ciepła?

Oferujemy kompletną usługę począwszy od zaprojektowania instalacji, poprzez jej montaż i uruchomienie, kończąc na przeglądach okresowych pomp ciepła powietrze-woda. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę konkretnego obiektu, w którym mamy zainstalować nowoczesny system ogrzewania. Naszym klientom oferujemy głównie sprawdzony w naszych warunkach niskotemperaturowy system firm Daikin i NIBE.

Oszczędność kosztów eksploatacji i utrzymanie odpowiedniego poziomu komfortu.

Technologia powietrznych pomp ciepła to nie tylko oszczędności, ale też komfortowa temperatura w pomieszczeniach. Dzięki dopasowaniu wydajności do wymagań konkretnych obiektów, wykorzystując najbardziej energooszczędne części składowe oraz zarządzając sprawnością przy użyciu inteligentnych sterowników.

Dedykowane przede wszystkim do nowych budynków i domów niskoenergetycznych

Jeśli chcesz poprawić efektywność energetyczną istniejącego domu lub budujesz nowy dom pompa ciepła stanowi idealne rozwiązanie. Precyzyjne dopasowanie mocy urządzenia do zapotrzebowania na energię cieplną budynku skutkuje niskimi kosztami, które w przypadku domów jednorodzinnych 120-160 m2 nie powinny przekraczać 2000 pln / rok.

Kompaktowe rozwiązanie zintegrowane z układem ciepłej wody użytkowej

Jeżeli poszukujesz rozwiązania typu "wszystko w jednym", odpowiedzią jest powietrzna pompa ciepła. Przypodłogowa jednostka wewnętrzna integruje funkcje ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Kompaktowe jednostki cechuje niewielka powierzchnia zabudowy, co pozwala wygospodarować dodatkową powierzchnię urzytkową w "kotłowni".

Bardzo prosty system sterowania

System pomp ciepła oferują wyrafinowane sterowniki, z funkcjami harmonogramów, krzywą grzewczą, dostosowanie pracy pompy do tanich taryf, liczniki zużycia energii. Panele wyświetlacza są projektowane z myślą o użytkowniku, uznasz je za łatwe, zrozumiałe i proste w obsłudze.

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt:

 
 


Witold Simon:
pomy ciepła, rekuperacja, klimatyzacja

 
+48 730 865 929

 

Formularz
Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SCANPOL zgodnie z Polityką Prywatności