SCANPOL Construction - Budownictwo
Pompy ciepła

Jakie są korzyści ze stosowania pomp ciepła?

Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła, za pośrednictwem firmy Scanpol Construction Sp. z o.o.   - Dotacja do pompy ciepła wynosi do 5000zł - Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 1000zł przy zakupie rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR  - Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 4000zł przy zakupie zestawu fotowoltaicznego NIBE PV  - Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 5000zł przy zakupie rekuperatora i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV  - Szwedzką dotację można łączyć ze wsparciem rządowym w ramach programu Czyste Powietrze.  - Akcja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oraz ewentualnymi rabatami zaoferowanymi przez firmy instalacyjne, w ofertach sporządzanych przed okresem trwania Szwedzkiej Dotacji.

Oszczędność kosztów eksploatacji i utrzymanie odpowiedniego poziomu komfortu.

Technologia powietrznych pomp ciepła to nie tylko oszczędności, ale też komfortowa temperatura w pomieszczeniach. Dzięki dopasowaniu wydajności do wymagań konkretnych obiektów, wykorzystując najbardziej energooszczędne części składowe oraz zarządzając sprawnością przy użyciu inteligentnych sterowników.

Dedykowane przede wszystkim do nowych budynków i domów niskoenergetycznych

Jeśli chcesz poprawić efektywność energetyczną istniejącego domu lub budujesz nowy dom pompa ciepła stanowi idealne rozwiązanie. Precyzyjne dopasowanie mocy urządzenia do zapotrzebowania na energię cieplną budynku skutkuje niskimi kosztami, które w przypadku domów jednorodzinnych 120-160 m2 nie powinny przekraczać 2000 pln / rok.

Kompaktowe rozwiązanie zintegrowane z układem ciepłej wody użytkowej

Jeżeli poszukujesz rozwiązania typu "wszystko w jednym", odpowiedzią jest powietrzna pompa ciepła. Przypodłogowa jednostka wewnętrzna integruje funkcje ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Kompaktowe jednostki cechuje niewielka powierzchnia zabudowy, co pozwala wygospodarować dodatkową powierzchnię urzytkową w "kotłowni".

Bardzo prosty system sterowania

System pomp ciepła oferują wyrafinowane sterowniki, z funkcjami harmonogramów, krzywą grzewczą, dostosowanie pracy pompy do tanich taryf, liczniki zużycia energii. Panele wyświetlacza są projektowane z myślą o użytkowniku, uznasz je za łatwe, zrozumiałe i proste w obsłudze.

 

Przykładowe zestawy pomp ciepła

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt:

 
 

Witold Simon:
pomy ciepła, rekuperacja, klimatyzacja
 

+48 730 865 929witold.simon@scanpol.eu

 

Formularz
Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SCANPOL zgodnie z Polityką Prywatności